Филтри -

Жетварки Maans од Украина

Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

110 огласа: Жетварки Maans од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.090 € UAH 650.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Капацитет 13 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.390 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.44 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
30.320 € UAH 1.225.000 UAH
Адаптер за пченка
Капацитет 30 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
222.000 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
6.980 € UAH 282.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
6.980 € UAH 282.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
6.980 € UAH 282.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.327 € UAH 296.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.9 м
Украина, Zdolbunov
нови секач за маслена репка Maans Ріпаковий стіл (рапсовый стол) для John Deere S780 нови секач за маслена репка Maans Ріпаковий стіл (рапсовый стол) для John Deere S780 нови секач за маслена репка Maans Ріпаковий стіл (рапсовый стол) для John Deere S780
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.327 € UAH 296.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.8 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.327 € UAH 296.000 UAH
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.327 € UAH 296.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
6.980 € UAH 282.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
6.980 € UAH 282.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.327 € UAH 296.000 UAH
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.327 € UAH 296.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
6.980 € UAH 282.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
6.980 € UAH 282.000 UAH
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.327 € UAH 296.000 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.327 € UAH 296.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.327 € UAH 296.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 13.5 м
Украина, Zdolbunov
нови секач за маслена репка Maans Ріпаковий стіл (рапсовый стол) для CLAAS MAXFLEX 1050
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.327 € UAH 296.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.327 € UAH 296.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
6.980 € UAH 282.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
6.980 € UAH 282.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.327 € UAH 296.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Украина, Zdolbunov
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи
Претплати се