Филтри -

Жетварки MORESIL од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Жетварки MORESIL од Украина: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.775 € UAH 250.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Охиньки
адаптер за жито MORESIL 900 №266 адаптер за жито MORESIL 900 №266
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.950 US$ EUR ≈ 14.340 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Херсонская
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
31.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 16 км/ч
Година 05/2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина
Контактирајте го продавачот
56.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Кропивницький
нови адаптер за жетва на сончоглед MORESIL G-4570
1
Контактирајте го продавачот
47.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 16 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Кропивницький
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се