Филтри -

Жетварки Krone

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

49 огласа: Жетварки Krone

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
33.000 € BYN 87.940 BYN
Ротациона жетварка за пченка
Година 2009 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
адаптер за жито Krone EasyCollect 7500
1
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Луксембург, Lu-7737 Colmar-Berg
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gyhum-Nartum
адаптер за жито Krone easycollect 750-2 адаптер за жито Krone easycollect 750-2 адаптер за жито Krone easycollect 750-2
3
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Жетварка за чешлање
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Адаптер за жито
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
19.459 €
Собирач со валјаци
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
98.750 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
41.700 € GBP 36.000 GBP
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Обединето Кралство, SLINGSBY
адаптер за жито Krone x disc 620
1
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.250 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража 2300 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
18.250 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
18.908 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
334.777 €
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
адаптер за жито Krone Easy Collect 903
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се