Филтри -

Жетварки Khersonmash од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Жетварки Khersonmash од Украина: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Капацитет 1 т/ч Работна брзина 5 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
8.810 € UAH 325.100 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Бердянск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.596 € UAH 280.300 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
2.439 € UAH 90.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Запоріжжя
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се