Филтри -

Жетварки Khersonmash

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Жетварки Khersonmash: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.800 US$ EUR ≈ 6.976 €
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Капацитет 1 т/ч Работна брзина 5 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Теребовля
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.233 € UAH 90.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Запоріжжя
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се