Филтри -

Жетварки Kemper од Германија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

31 огласа: Жетварки Kemper од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
54.500 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
127.300 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
ротациона жетварка за пченка Kemper 475 PLUS
1
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Olfen
адаптер за пченка Kemper Champion 345
1
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
77.350 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2018 Километража 600 м/ч Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 05/2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kettenkamp
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Coesfeld
адаптер за пченка Kemper 475 PLUS
1
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
98.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
123.500 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
127.300 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
ротациона жетварка за пченка Kemper 475 Plus mit Fahrwerk 400 F
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
112.500 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
73.200 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
121.950 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Sittensen
ротациона жетварка за пченка Kemper Champion 345
1
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Langenau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се