Филтри -

Жетварки KRONE од Холандија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Жетварки KRONE од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2007-01-01 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Oudega (Sm)
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Собирач со валјаци
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Oudega (Sm)
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
аукција 50.000 €
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Oudega (Sm)
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се