Филтри -

Жетварки KRONE од Германија

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

41 огласа: Жетварки KRONE од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2017 Километража 2557 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Gyhum-Nartum
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
адаптер за жито KRONE easycollect 750-2 адаптер за жито KRONE easycollect 750-2 адаптер за жито KRONE easycollect 750-2
3
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
собирач со валјаци KRONE EASYFLOW 300 собирач со валјаци KRONE EASYFLOW 300
2
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Börm
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Собирач со валјаци
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
8.700 €
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Собирач со валјаци
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
18.908 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
28.570 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, De-92536 Pfreimd
ротациона жетварка за пченка KRONE easy collect 903 ротациона жетварка за пченка KRONE easy collect 903 ротациона жетварка за пченка KRONE easy collect 903
3
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
33.193 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Uelzen
адаптер за жито KRONE xdisc 620 mit tw адаптер за жито KRONE xdisc 620 mit tw адаптер за жито KRONE xdisc 620 mit tw
3
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
адаптер за жито KRONE wps cutting mechanism адаптер за жито KRONE wps cutting mechanism адаптер за жито KRONE wps cutting mechanism
3
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 27793 Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gyhum-Nartum
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се