Филтри -

Жетварки KRONE од Европа

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

54 огласа: Жетварки KRONE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Жетварка за чешлање
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2007-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
19.488 €
Собирач со валјаци
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Westertimke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Emsbüren
адаптер за жито KRONE Easy Collect 7500 адаптер за жито KRONE Easy Collect 7500
2
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 750 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2017 Километража 2557 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Gyhum-Nartum
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
собирач со валјаци KRONE EASYFLOW 300 собирач со валјаци KRONE EASYFLOW 300
2
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Börm
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
8.700 €
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Друг адаптер за комбајн
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Друг адаптер за комбајн
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Друг адаптер за комбајн
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Собирач со валјаци
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
друг адаптер за комбајн KRONE easyflow 300 s друг адаптер за комбајн KRONE easyflow 300 s друг адаптер за комбајн KRONE easyflow 300 s
3
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Друг адаптер за комбајн
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Друг адаптер за комбајн
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
друг адаптер за комбајн KRONE easyflow 300 друг адаптер за комбајн KRONE easyflow 300
2
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Друг адаптер за комбајн
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се