Филтри -

Жетварки KRONE

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

56 огласа: Жетварки KRONE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
адаптер за жито KRONE easycollect 750-2 адаптер за жито KRONE easycollect 750-2 адаптер за жито KRONE easycollect 750-2
3
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2007-01-01 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
собирач со валјаци KRONE EASYFLOW 300 собирач со валјаци KRONE EASYFLOW 300
2
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Börm
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Собирач со валјаци
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
8.700 €
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Луксембург, Lu-7737 Colmar-Berg
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Собирач со валјаци
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Луксембург, Lu-7737 Colmar-Berg
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Собирач со валјаци
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
18.908 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
28.570 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, De-92536 Pfreimd
ротациона жетварка за пченка KRONE easy collect 903 ротациона жетварка за пченка KRONE easy collect 903 ротациона жетварка за пченка KRONE easy collect 903
3
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
33.193 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
43.980 € GBP 38.000 GBP
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
29.130 € BYN 78.560 BYN
Ротациона жетварка за пченка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се