Филтри -

Жетварки KMC

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Жетварки KMC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.319 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 14 км/ч
Година 12/2017 Километража 900 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Запоріжжя
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се