Филтри -

Жетварки KEMPER

Резултати од пребарување: 139 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

139 огласа: Жетварки KEMPER

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
42.440 € Со вклучен ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Работна брзина 8 км/ч
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
ротациона жетварка за пченка KEMPER 4500 MAISBEK
1
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wierden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
70.455 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Meppen
ротациона жетварка за пченка KEMPER Champion 360 ротациона жетварка за пченка KEMPER Champion 360 ротациона жетварка за пченка KEMPER Champion 360
3
Контактирајте го продавачот
24.600 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
94.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Melle
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 139 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се