Филтри -

Жетварки KB ALFA

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Жетварки KB ALFA: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.190 € UAH 560.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 10/2021 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
11.150 € UAH 440.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 09/2021 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Украина, Бердянськ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.670 € UAH 500.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 10/2021 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
5.066 € UAH 200.000 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 12 км/ч
Година 09/2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянськ
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се