Филтри -

Жетварки John Greaves од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Жетварки John Greaves од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за жетва на сончоглед John Greaves ЖНС - 9,1 адаптер за жетва на сончоглед John Greaves ЖНС - 9,1 адаптер за жетва на сончоглед John Greaves ЖНС - 9,1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
12.350 € UAH 500.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 06/2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Червоноградський р-н
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.300 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Теребовлянський р-н
адаптер за пченка John Greaves ЖК-80
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.380 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 9 км/ч
Година 2020 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
нови адаптер за жетва на сончоглед John Greaves ПС Приставка Соняшникова нови адаптер за жетва на сончоглед John Greaves ПС Приставка Соняшникова
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 07/2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.440 €
Адаптер за пченка
Капацитет 12 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Теребовля
адаптер за пченка John Greaves ЖК-82    2019 год !!!!!
1
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.380 €
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се