Филтри -

Жетварки John Greaves

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Жетварки John Greaves

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.936 €
Адаптер за пченка
Капацитет 12 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Теребовля
адаптер за жетва на сончоглед John Greaves ЖНС - 9,1 адаптер за жетва на сончоглед John Greaves ЖНС - 9,1 адаптер за жетва на сончоглед John Greaves ЖНС - 9,1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Безуглівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
14.300 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Теребовлянський р-н
адаптер за пченка John Greaves ЖК-80
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
адаптер за пченка John Greaves ЖК-82    2019 год !!!!!
1
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.550 €
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се