Филтри -

Жетварки John Deere од Украина

Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

115 огласа: Жетварки John Deere од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.740 €
Адаптер за жито
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.620 €
Адаптер за жито
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
25.999 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 11 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
нови адаптер за пченка John Deere AkturkMakina
1
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
28.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кищенці
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.635 €
Адаптер за жито
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.660 €
Адаптер за жито
Година 12/2008 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.910 €
Адаптер за жито
Година 12/2006 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Адаптер за жито
Година 12/2012 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.030 €
Адаптер за жито
Година 12/2010 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.970 €
Адаптер за жито
Година 12/2005 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.850 €
Адаптер за жито
Година 12/2010 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Адаптер за жито
Година 12/2011 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Адаптер за жито
Година 12/2010 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.910 €
Адаптер за жито
Година 12/2005 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
990 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Работна брзина 4.5 км/ч
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
12.800 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 1989 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
17.700 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 10.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
7.200 US$ EUR ≈ 6.762 €
Адаптер за пченка
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Zvenyhorodka
адаптер за жито John Deere 640 X Vario адаптер за жито John Deere 640 X Vario
2
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Uman
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Претплати се