Филтри -

Жетварки John Deere од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Жетварки John Deere од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Романија, Sat Traian, Comuna Săbăoani, Jud. Neamț
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.8 м
Романија, Loc. Sânpaul, Dn 1, Mures
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
950 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 53 м
Романија
секач за маслена репка John Deere Masa Rapita секач за маслена репка John Deere Masa Rapita секач за маслена репка John Deere Masa Rapita
3
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Романија
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се