Филтри -

Жетварки John Deere од Холандија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Жетварки John Deere од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Собирач со валјаци
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Lieshout
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се