Филтри -

Жетварки JOHN GREAVES од Украина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Жетварки JOHN GREAVES од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.823 €
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.570 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
нови адаптер за жито JOHN GREAVES для уборки сои, соевая нови адаптер за жито JOHN GREAVES для уборки сои, соевая
2
Контактирајте го продавачот
10.170 € UAH 437.000 UAH
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
8.900 US$ EUR ≈ 8.191 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Капацитет 1000 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 01/2016 Километража 2000 м/ч Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Вінниця
адаптер за пченка JOHN GREAVES ЖК-82    2019 год !!!!!
1
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.470 €
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.350 €
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се