Филтри -

Жетварки JOHN GREAVES

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Жетварки JOHN GREAVES: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 11.280 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 8 км/ч
Година 2017 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Черневцы
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 9.746 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Арциз
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови адаптер за жетва на сончоглед JOHN GREAVES нови адаптер за жетва на сончоглед JOHN GREAVES
2
Контактирајте го продавачот
719,60 € UAH 29.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Харків
Контактирајте го продавачот
7.196 € UAH 290.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 12/2016 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Антонівка
адаптер за пченка JOHN GREAVES ЖК 82
1
Контактирајте го продавачот
14.900 US$ EUR ≈ 15.290 €
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 14.870 €
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
14.900 US$ EUR ≈ 15.290 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 15.390 €
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Пшеничное
нови адаптер за жито JOHN GREAVES для уборки сои, соевая нови адаптер за жито JOHN GREAVES для уборки сои, соевая
2
Контактирајте го продавачот
10.840 € UAH 437.000 UAH
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се