Филтри -

Жетварки Gomselmash

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Жетварки Gomselmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 07/2018 Километража 700 м/ч Ширина на опфаќање 7 м
Словачка
секач за маслена репка Gomselmash ПР-6 секач за маслена репка Gomselmash ПР-6 секач за маслена репка Gomselmash ПР-6
3
Контактирајте го продавачот
2.800 € BYN 10.000 BYN
Секач за маслена репка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Venzovets
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се