Филтри -

Жетварки Geringhoff од Германија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Жетварки Geringhoff од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
адаптер за жито Geringhoff hs i - 800 / 70 cm адаптер за жито Geringhoff hs i - 800 / 70 cm адаптер за жито Geringhoff hs i - 800 / 70 cm
3
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
адаптер за жито Geringhoff schneidwerk hv 660 top zustand адаптер за жито Geringhoff schneidwerk hv 660 top zustand адаптер за жито Geringhoff schneidwerk hv 660 top zustand
3
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.201 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
25.126 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
72.300 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
72.300 €
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
66.900 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
адаптер за жито Geringhoff Rota Disc *Maispflücker* адаптер за жито Geringhoff Rota Disc *Maispflücker* адаптер за жито Geringhoff Rota Disc *Maispflücker*
3
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Адаптер за жито
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
75.250 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Германија, Töging
адаптер за жито Geringhoff Rota Disc *Maispflücker* адаптер за жито Geringhoff Rota Disc *Maispflücker* адаптер за жито Geringhoff Rota Disc *Maispflücker*
3
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
11.200 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
66.900 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Lütjenburg
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.7 м
Германија, Barsinghausen-Göxe
Контактирајте го продавачот
63.500 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се