Филтри -

Жетварки Geringhoff од Австрија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Жетварки Geringhoff од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.619 €
Адаптер за жито
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
адаптер за жито Geringhoff getreidetisch geringhoff адаптер за жито Geringhoff getreidetisch geringhoff адаптер за жито Geringhoff getreidetisch geringhoff
3
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-8230 Hartberg
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Адаптер за жито
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Адаптер за жито
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
8.332 €
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Адаптер за жито
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се