Филтри -

Жетварки Geringhoff

Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

88 огласа: Жетварки Geringhoff

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.230 €
Адаптер за пченка
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.500 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тинна
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 07/2017 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Шпанија, Iekora
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
адаптер за жито Geringhoff vario 9,15 адаптер за жито Geringhoff vario 9,15 адаптер за жито Geringhoff vario 9,15
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mrocza
адаптер за пченка Geringhoff ROTADISK 8 рядка
1
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Адаптер за пченка
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 18.030 €
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Uman
адаптер за пченка Geringhoff MS -SC адаптер за пченка Geringhoff MS -SC
2
Контактирајте го продавачот
346,50 € UAH 14.000 UAH
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.180 €
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
46.800 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
10.619 €
Адаптер за жито
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Кам'янець-Подільський
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8.6 м
Романија, Sat Traian, Comuna Săbăoani, Jud. Neamț
адаптер за жито Geringhoff getreidetisch geringhoff адаптер за жито Geringhoff getreidetisch geringhoff адаптер за жито Geringhoff getreidetisch geringhoff
3
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-8230 Hartberg
адаптер за пченка Geringhoff PCA 670 адаптер за пченка Geringhoff PCA 670 адаптер за пченка Geringhoff PCA 670
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bucharest
адаптер за пченка Geringhoff MS-SC-1200B адаптер за пченка Geringhoff MS-SC-1200B
2
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Адаптер за жито
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Претплати се