Филтри -

Жетварки GOMSELMASH

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Жетварки GOMSELMASH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
секач за маслена репка GOMSELMASH ПР-6 секач за маслена репка GOMSELMASH ПР-6 секач за маслена репка GOMSELMASH ПР-6
3
Контактирајте го продавачот
3.702 € BYN 10.000 BYN
Секач за маслена репка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Вензовец
Контактирајте го продавачот
4.884 € UAH 200.000 UAH
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Троянов
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се