Филтри -

Жетварки GERINGHOFF од Унгарија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Жетварки GERINGHOFF од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
16.100 €
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
16.100 €
Адаптер за пченка
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
42.200 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
54.200 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се