Филтри -

Жетварки GERINGHOFF од Полска

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Жетварки GERINGHOFF од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Korfantów
адаптер за жито GERINGHOFF vario 9,15 адаптер за жито GERINGHOFF vario 9,15 адаптер за жито GERINGHOFF vario 9,15
3
Контактирајте го продавачот
8.783 € PLN 39.500 PLN
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
23.790 € PLN 107.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2009 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
32.240 € PLN 145.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 12/2012 Километража 350 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Oława
Контактирајте го продавачот
116.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Полска, Reńska Wieś
Контактирајте го продавачот
87.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Reńska Wieś
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
53.360 € PLN 240.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 11/2007 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Oława
Контактирајте го продавачот
34.460 € PLN 155.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 06/2007 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Oława
Контактирајте го продавачот
28.900 € PLN 130.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 11/2004 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Oława
Контактирајте го продавачот
21,12 € PLN 95 PLN
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се