Филтри -

Жетварки GERINGHOFF од Европа

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

46 огласа: Жетварки GERINGHOFF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Lütjenburg
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-8262 Ilz
адаптер за пченка GERINGHOFF ROTA DISC адаптер за пченка GERINGHOFF ROTA DISC адаптер за пченка GERINGHOFF ROTA DISC
3
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Адаптер за пченка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
адаптер за жито GERINGHOFF vario 9,15 адаптер за жито GERINGHOFF vario 9,15 адаптер за жито GERINGHOFF vario 9,15
3
Контактирајте го продавачот
8.783 € PLN 39.500 PLN
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
23.790 € PLN 107.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2009 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Адаптер за пченка
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Адаптер за пченка
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
52.600 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dn 2B, Km 109+900, Brăila, Jud. Brăila
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49456 Bakum
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
32.240 € PLN 145.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 12/2012 Километража 350 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Oława
Контактирајте го продавачот
16.100 €
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се