Филтри -

Жетварки GERINGHOFF

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

78 огласа: Жетварки GERINGHOFF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Адаптер за пченка
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
53.810 € PLN 240.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 11/2007 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Oława
Контактирајте го продавачот
34.750 € PLN 155.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 06/2007 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Oława
Контактирајте го продавачот
29.140 € PLN 130.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 11/2004 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Oława
адаптер за жито GERINGHOFF geringhoff - capello
1
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
адаптер за жито GERINGHOFF Rota Disc *Maispflücker* адаптер за жито GERINGHOFF Rota Disc *Maispflücker* адаптер за жито GERINGHOFF Rota Disc *Maispflücker*
3
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Адаптер за жито
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
адаптер за пченка GERINGHOFF MS -SC адаптер за пченка GERINGHOFF MS -SC
2
Контактирајте го продавачот
352,20 € UAH 14.000 UAH
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Германија, Töging
адаптер за пченка GERINGHOFF ROTA DISC 8/70
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
адаптер за пченка GERINGHOFF ROTA DISC 8/70
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Lütjenburg
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.060 €
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.910 €
Адаптер за пченка
Година 07/2013 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
адаптер за пченка GERINGHOFF ROTA DISC адаптер за пченка GERINGHOFF ROTA DISC адаптер за пченка GERINGHOFF ROTA DISC
3
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Адаптер за пченка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
9.990 US$ EUR ≈ 9.267 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Капацитет 8 т/ч Работна брзина 6 км/ч
Година 03/2008 Километража 2000 м/ч Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Львів
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се