Филтри -

Жетварки Franco Fabril

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Жетварки Franco Fabril

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.760 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Dnipro
нови адаптер за жетва на сончоглед Franco Fabril SF 1270 нови адаптер за жетва на сончоглед Franco Fabril SF 1270 нови адаптер за жетва на сончоглед Franco Fabril SF 1270
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 05/2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Дніпро́
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови адаптер за жетва на сончоглед Franco Fabril SF1670
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, м. Новомосковськ
адаптер за жито Franco Fabril solero 1270 - neu адаптер за жито Franco Fabril solero 1270 - neu адаптер за жито Franco Fabril solero 1270 - neu
3
Контактирајте го продавачот
31.689 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Капацитет 12 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Србија, Dobricevo
Контактирајте го продавачот
20.500 US$ EUR ≈ 18.970 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Адаптер за пченка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
21.030 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се