Филтри -

Жетварки Fiellday

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Жетварки Fiellday

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
843,40 € UAH 35.000 UAH
Секач за маслена репка
Капацитет 35 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Kyiv
нови адаптер за жетва на сончоглед Fiellday нови адаптер за жетва на сончоглед Fiellday
2
Контактирајте го продавачот
19.520 € UAH 810.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 11/2023 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови адаптер за пченка Fiellday Жниварка кукурудзяна 8-ми рядна нови адаптер за пченка Fiellday Жниварка кукурудзяна 8-ми рядна
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
39.780 € UAH 1.651.000 UAH
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
14.220 € UAH 590.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
10.840 € UAH 450.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
16.100 € UAH 668.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина
нови адаптер за пченка Fiellday Жниварка для збирання кукурудзи FIELLDAY 6-ти рядкова нови адаптер за пченка Fiellday Жниварка для збирання кукурудзи FIELLDAY 6-ти рядкова
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.830 € UAH 1.238.000 UAH
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина
нови адаптер за жито Fiellday Жниварка валкова навісна
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.330 € UAH 470.000 UAH
Адаптер за жито
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина
нови секач за маслена репка Fiellday Приспособа для збирання ріпаку FIELLDAY 7,6 м
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.578 € UAH 190.000 UAH
Секач за маслена репка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
18.800 € UAH 780.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина
нови адаптер за пченка Fiellday Жниварка для збирання кукурудзи FIELLDAY 12-ти рядкова нови адаптер за пченка Fiellday Жниварка для збирання кукурудзи FIELLDAY 12-ти рядкова
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се