Филтри -

Жетварки Fendt од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Жетварки Fendt од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17209 Leizen
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 10.6 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража 117 м/ч Ширина на опфаќање 5.5 м
Германија, Giebelstadt
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Германија, Holle-Grasdorf
нови ротациона жетварка за пченка Fendt Maisvorsatz 475 plus нови ротациона жетварка за пченка Fendt Maisvorsatz 475 plus нови ротациона жетварка за пченка Fendt Maisvorsatz 475 plus
3
Контактирајте го продавачот
112.785 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Германија, Obertraubling
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се