Филтри -

Жетварки Fendt

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Жетварки Fendt

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17209 Leizen
Контактирајте го продавачот
97.187 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 10.6 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража 117 м/ч Ширина на опфаќање 5.5 м
Германија, Giebelstadt
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
нови ротациона жетварка за пченка Fendt Maisvorsatz 475 plus нови ротациона жетварка за пченка Fendt Maisvorsatz 475 plus нови ротациона жетварка за пченка Fendt Maisvorsatz 475 plus
3
Контактирајте го продавачот
112.785 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
4.899 € PLN 22.500 PLN
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 7 м
Полска, Opalenica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се