Филтри -

Жетварки Fantini

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Жетварки Fantini

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за пченка Fantini LH3 адаптер за пченка Fantini LH3
2
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
адаптер за пченка Fantini LH адаптер за пченка Fantini LH
2
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт Гребінки Васильківський р-н
Контактирајте го продавачот
10.230 € PLN 44.500 PLN
Адаптер за пченка
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cekcyn
нови адаптер за жетва на сончоглед Fantini GO3 нови адаптер за жетва на сончоглед Fantini GO3 нови адаптер за жетва на сончоглед Fantini GO3
3
Контактирајте го продавачот
34.320 € UAH 1.390.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.350 €
Адаптер за пченка
Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2008 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Запоріжжя
Контактирајте го продавачот
31.250 € PLN 135.900 PLN
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Więcbork
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 12/2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kodrąb
Контактирајте го продавачот
22.990 € PLN 100.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kodrąb
Контактирајте го продавачот
19.100 US$ EUR ≈ 17.470 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 6 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Теплик
Контактирајте го продавачот
20.200 €
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, м. Кам'янець-Подільський
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Măgdăceşti
Контактирајте го продавачот
1 €
Адаптер за пченка
Капацитет 27 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, м. Сквира
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се