Филтри -

Жетварки FRANCO FABRIL

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Жетварки FRANCO FABRIL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.900 US$ EUR ≈ 20.350 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Біла Церква
нови адаптер за жетва на сончоглед FRANCO FABRIL SF1670
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, м. Новомосковськ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Капацитет 12 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Србија, Dobricevo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Днепр
нови адаптер за жетва на сончоглед FRANCO FABRIL SF 1270 нови адаптер за жетва на сончоглед FRANCO FABRIL SF 1270 нови адаптер за жетва на сончоглед FRANCO FABRIL SF 1270
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 05/2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Дніпро́
нови адаптер за жетва на сончоглед FRANCO FABRIL SF 1670 нови адаптер за жетва на сончоглед FRANCO FABRIL SF 1670 нови адаптер за жетва на сончоглед FRANCO FABRIL SF 1670
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ravenstein-Merchingen
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
21.030 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
33.600 US$ EUR ≈ 31.220 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
38.640 US$ EUR ≈ 35.900 €
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
37.200 US$ EUR ≈ 34.560 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се