Филтри -

Жетварки FANTINI од Украина

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Жетварки FANTINI од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Звенигородка
адаптер за пченка FANTINI L03
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража 300 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Белая Церковь
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт Гребінки Васильківський р-н
нови адаптер за пченка FANTINI LO3 нови адаптер за пченка FANTINI LO3
2
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Капацитет 27 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, м. Сквира
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.910 €
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.520 €
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Сквира
нови адаптер за жетва на сончоглед FANTINI GO3 нови адаптер за жетва на сончоглед FANTINI GO3 нови адаптер за жетва на сончоглед FANTINI GO3
3
Контактирајте го продавачот
33.900 € UAH 1.390.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се