Филтри -

Жетварки FANTINI

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Жетварки FANTINI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 05/2021 Километража 180 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Чернігів
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт Гребінки Васильківський р-н
нови адаптер за пченка FANTINI LO3 нови адаптер за пченка FANTINI LO3
2
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kodrąb
Контактирајте го продавачот
21.310 € PLN 100.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kodrąb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Капацитет 27 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, м. Сквира
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.120 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 12 км/ч
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
6.287 € PLN 29.500 PLN
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Адаптер за пченка
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Agriline
нови адаптер за жетва на сончоглед FANTINI GO3 нови адаптер за жетва на сончоглед FANTINI GO3 нови адаптер за жетва на сончоглед FANTINI GO3
3
Контактирајте го продавачот
32.480 € UAH 1.390.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
адаптер за жито FANTINI LH312X70 12 reihiger Maispflücker адаптер за жито FANTINI LH312X70 12 reihiger Maispflücker
2
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Друг адаптер за комбајн
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
22.380 € PLN 105.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 06/2015 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Бугарија, Yambol
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се