Филтри -

Жетварки Elibol

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Жетварки Elibol

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови собирач со валјаци Elibol 2023 нови собирач со валјаци Elibol 2023 нови собирач со валјаци Elibol 2023
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година 12/2023 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agriline
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 960 м
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 10 км/ч
Година 12/2022 Километража Ширина на опфаќање 690 м
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 12/2022 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 7 км/ч
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agriline
нови адаптер за пченка Elibol MHS 6
1
Контактирајте го продавачот
23.780 € UZS 315.600.000 UZS
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
23.830 € UZS 316.300.000 UZS
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
21.620 € UZS 286.900.000 UZS
Адаптер за жетва на сончоглед
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража 80 м/ч Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
39.700 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5600 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
39.700 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
33.400 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Zvenyhorodka
адаптер за пченка Elibol MHS 8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
нови адаптер за пченка Elibol ELİBOL MHS 8 нови адаптер за пченка Elibol ELİBOL MHS 8 нови адаптер за пченка Elibol ELİBOL MHS 8
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
52.790 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
57.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
30.400 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3500 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
26.700 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2800 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
нови адаптер за пченка Elibol MHS 6 нови адаптер за пченка Elibol MHS 6 нови адаптер за пченка Elibol MHS 6
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.810 € UZS 342.600.000 UZS
Адаптер за пченка
Работна брзина 5 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Узбекистан, Tashkent
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се