Филтри -

Жетварки Dominoni

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

31 огласа: Жетварки Dominoni

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
750 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ovruch
Контактирајте го продавачот
48.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Путрівка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
48.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.43 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Капацитет 8 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Теребовля
адаптер за пченка Dominoni адаптер за пченка Dominoni адаптер за пченка Dominoni
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.260 €
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.570 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.570 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.570 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.570 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Luč
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
31.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Пер'ятичі
Контактирајте го продавачот
48.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
43.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
21.300 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
48.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.270 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Девладове
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тернопіль
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се