Филтри -

Жетварки Deutz-Fahr

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Жетварки Deutz-Fahr

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.405 € PLN 6.500 PLN
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Полска, Bolechowice
адаптер за жито Deutz-Fahr DH720A адаптер за жито Deutz-Fahr DH720A
2
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Работна брзина 7 км/ч
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Zvenyhorodka
нови адаптер за жито Deutz-Fahr DH720A нови адаптер за жито Deutz-Fahr DH720A нови адаптер за жито Deutz-Fahr DH720A
3
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2021 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
206.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Zvenyhorodka
нови адаптер за жито Deutz-Fahr DH720A нови адаптер за жито Deutz-Fahr DH720A нови адаптер за жито Deutz-Fahr DH720A
3
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, пгт. Юбилейное
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се