Филтри -

Жетварки DEUTZ-FAHR

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Жетварки DEUTZ-FAHR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови адаптер за жито DEUTZ-FAHR DH720A нови адаптер за жито DEUTZ-FAHR DH720A нови адаптер за жито DEUTZ-FAHR DH720A
3
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2021 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
1.392 € PLN 6.500 PLN
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Полска, Bolechowice
адаптер за жито DEUTZ-FAHR DH720A адаптер за жито DEUTZ-FAHR DH720A
2
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Работна брзина 7 км/ч
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Звенигородка
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се