Филтри -

Жетварки Claas од Унгарија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Жетварки Claas од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се