Филтри -

Жетварки Claas од Украина

Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

117 огласа: Жетварки Claas од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2016 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 9.3 м
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
27.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
52.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Велике Колодно
Контактирајте го продавачот
100 US$ EUR ≈ 94,89 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 11 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
21.300 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.230 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 20.400 €
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Новосілки-Гостинні
Контактирајте го продавачот
37.800 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Украина, смт.Володарка
адаптер за пченка Claas Conspeed 8-70 адаптер за пченка Claas Conspeed 8-70 адаптер за пченка Claas Conspeed 8-70
3
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
адаптер за пченка Claas Conspeed 8 Corio адаптер за пченка Claas Conspeed 8 Corio адаптер за пченка Claas Conspeed 8 Corio
3
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
адаптер за пченка Claas Conspeed Corio 12-70 адаптер за пченка Claas Conspeed Corio 12-70 адаптер за пченка Claas Conspeed Corio 12-70
3
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Ternopil
адаптер за пченка Claas Conspeed 12-70 адаптер за пченка Claas Conspeed 12-70 адаптер за пченка Claas Conspeed 12-70
3
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
39.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2013 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
адаптер за жито Claas LEXION 450
1
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Адаптер за жито
Година 2001 Километража 3000 м/ч Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.950 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
5.500 US$ EUR ≈ 5.219 €
Адаптер за пченка
Година 2000 Километража 7000 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Lviv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи
Претплати се