Филтри -

Жетварки Claas од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Жетварки Claas од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
адаптер за жито Claas Vario V1050 Heder Recoltat Cereale адаптер за жито Claas Vario V1050 Heder Recoltat Cereale
2
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Романија, Turnu Măgurele
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
адаптер за пченка Claas Corio 670C
1
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Sat Traian, Comuna Săbăoani, Jud. Neamț
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dn 69, Km 10+292 Loc. Sînandrei
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се