Филтри -

Жетварки Claas од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Жетварки Claas од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 7 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5.4 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland Bv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се