Филтри -

Жетварки Claas од Германија

Резултати од пребарување: 219 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

219 огласа: Жетварки Claas од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Mühlengeez
адаптер за жито Claas Vario 1050 адаптер за жито Claas Vario 1050 адаптер за жито Claas Vario 1050
3
Контактирајте го продавачот
27.990 €
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража 150 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Адаптер за жито
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
4.450 €
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Адаптер за жито
Година 1985 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
19.748 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Westertimke
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Westertimke
Контактирајте го продавачот
58.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Работна брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Собирач со валјаци
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Работна брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
20.924 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-75031 Eppingen
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-75031 Eppingen
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 10.8 м
Германија, Kunde
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 219 огласа
Прикажи
Претплати се