Филтри -

Жетварки Claas од Европа

Резултати од пребарување: 359 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

359 огласа: Жетварки Claas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
25.730 € PLN 119.000 PLN
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
19.890 € PLN 92.000 PLN
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.9 м
Полска, Zbuczyn
адаптер за жито Claas CERIO 540 адаптер за жито Claas CERIO 540 адаптер за жито Claas CERIO 540
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 5.4 м
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
28.800 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
адаптер за жито Claas Direct Disc 520 Contour
1
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Orzivecchi
RB Trading International
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Mühlengeez
адаптер за жито Claas Vario 1050 адаптер за жито Claas Vario 1050 адаптер за жито Claas Vario 1050
3
Контактирајте го продавачот
27.990 €
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража 150 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Адаптер за жито
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dn 69, Km 10+292 Loc. Sînandrei
Контактирајте го продавачот
4.450 €
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Адаптер за жито
Година 1985 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
39.780 € PLN 184.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Augustów
Контактирајте го продавачот
19.748 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
46.798 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 359 огласа
Прикажи
Претплати се