Филтри -

Жетварки Claas од Австрија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Жетварки Claas од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
28.800 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
50.400 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
15.416 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
52.900 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
63.900 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се