Филтри -

Жетварки Claas

Резултати од пребарување: 424 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

424 огласа: Жетварки Claas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 14 км/ч
Година 06/2007 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
адаптер за жито Claas С900 адаптер за жито Claas С900
2
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 05/2001 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.230 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 06/2014 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
12.750 €
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.231 €
Адаптер за жито
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража 275 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
301.482 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Westertimke
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Собирач со валјаци
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Westertimke
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Westertimke
Контактирајте го продавачот
66.938 €
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
5.200 US$ EUR ≈ 4.800 €
Секач за маслена репка
Година 2008 Километража 200 м/ч Ширина на опфаќање 6.6 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
27.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кировоград
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 750
1
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.690 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
14.700 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
30.800 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
14.610 € PLN 63.000 PLN
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 424 огласа
Прикажи
Претплати се