Филтри -

Жетварки Celmak

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Жетварки Celmak

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови собирач со валјаци Celmak PICK UP 2000
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
5.272 € TRY 110.000 TRY
Собирач со валјаци
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2500 м
Турција, KONYA/karatay
Контактирајте го продавачот
7.500 € Со вклучен ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Iasi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се